83058AGILF
Shenzhen Anxinruo Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
83058AGILF
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 8:1
Type : Multiplexer
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tube
Differential - Input:Output : No/No
Series : -
Input : LVCMOS, LVTTL
Supplier Device Package : 16-TSSOP
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 250 MHz
Voltage - Supply : 2.375V ~ 3.465V
Package / Case : 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output : LVCMOS, LVTTL
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 83058A
Description : IC CLK MULTPX 8:1 250MHZ 16TSSOP
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Contact Now
Clock Multiplexer IC 8:1 250 MHz 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)